Dagris.lt
Susisiekite telefonu
 
 
 
 

Eksploatacinis aptarnavimas

 

Esame profesionalus autoservisų tinklas. Rūpinamės Jūsų automobiliu nuo A iki Ž, taip pat ir atliekame periodinį automobilio aptarnavimą.

 

Tiems, kas nežino, paaiškiname. Periodinis automobilio aptarnavimas yra tam tikri remonto darbai ir detalių keitimai, atliekami praėjus tam tikram laikui nuo prieš tai buvusio keitimo ar remonto datos. Šie darbai turi būti atliekami nuolatos. Pavyzdžiui variklių alyva keičiama nuvažiavus 10 tūkstančių kilometrų. Tokius reikalavimus nustato automobilių gamintojai, tad nenustembame, kai mūsų klientai paprasčiausiai to nežino. Apžiūrėję automobilį visada patariame atlikti būtiniausius periodinio aptarnavimo darbus.

Automobilio periodinis aptarnavimas tai:

  • Variklio alyvos keitimas;

  • Aušinimo skysčio keitimas;

  • Greičių dėžės alyvos keitimas;

  • Oro, tepalo ir kuro filtrų keitimas;

  • Žvakių patikra (ir keitimas, jei reikalingas);

  • Padangų patikrinimas.

Visi šie darbai yra labai svarbūs, nes mažina kuro sąnaudas ir puoselėja Jūsų automobilį. Esame profesionalai, turintys daugiau nei 20 metų patirtį, todėl iš karto galime identifikuoti automobilio trūkumus, kurie sukelti būtent dėl laiku neatlikto periodinio aptarnavimo.

 

Kreipkitės į mus ir patarsime, kokias alyvas ar filtrus naudoti nuolatos, kad Jūsų automobilis kaip įmanoma ilgiau išliktų nepriekaištingos būklės ir tarnautų Jums. Nuo šių paslaugų priklauso ir automobilio saugumas, todėl rekomenduojame naudoti patikimas medžiagas – investicijos į saugumą visada atsiperka šimteriopai.

 

Patys prekiaujame alyvomis, tepalais, filtrais, todėl Jums nereikės rūpintis jų įsigijimu – parinksime atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir automobilio modelį. Susisiekite jau dabar ir užklauskite kainų.